Kārtējos pārbaudes mačus treniņnometnē Mariampolē aizvadījuši FK Ventspils futbolisti, divas reizi cīnoties neizšķirti.

Vispirms ventspilnieki tikās ar pēdējo sezonu neapšaubāmo Lietuvas futbola līderi Paņevežu Ekranas komandu un cīnījās neizšķirti. Abām komandām jau pirmajā puslaikā bija labas iespējas atklāt rezultātu, bet uzdevuma augstumos bija vārtsargi, kas glāba no vārtu zaudējumiem. 55. minūtē rezultāts tomēr tika atklāts un to paveica spēlētājs, kurš FK Ventspils ir uz pārbaudes laiku. Diemžēl arī lietuvieši bez iemesla priekiem nepalika – 1:1.

Arī otra šo komandu spēle ar citādākiem sastāviem beidzās neizšķirti, tikai šoreiz bez vārtu guvumiem. Treniņnometnē Lietuvā tā bija FK Ventspils pēdējā pārbaudes spēle, bet nākamās komandu gaida jau Turcijā, kur cīņas notiks jau uz īsta zālāja.