Latvijas Republikas čempionātā petankā vienspēlēs sievietēm mūsu sportistes Eva Mārtiņsone un Jautra Grosbārde izcīna attiecīgi gan sudraba, gan bronzas godalgas.

 Par Latvijas Republikas čempiones titulu petankā Ventspils Piedzīvojumu parka petanka laukumos kopā cīnījās 24 dalībnieces. Lielais karstums nežēloja arī sievietes, un sacensību laikā ēnā termometra stabiņš uzkāpa līdz pat 34 grādiem.

VKK petanka sekcijas vadītāja Aida Pētersone izteica lielu pateicību Piedzīvojumu parka pārvaldniekam Naurim Tālbergam, kurš ar laukumu sagatavošanu un telts sagādi palīdzēja sacensību norisē.

Cīņas par čempiones titulu izvērtās ļoti sīvās, un tikai pēdējā kārtā noskaidrojās galējais vietu sadalījums. Vienādu punktu skaitu – 14 (7 uzvaras un 1 neizšķirts) ieguva pirmo trīs vietu ieguvējas. Bet, pateicoties tikai labākam koeficientam, pirmo vietu ieguva Massimo spēlētāja Mārīte Sīle.

Tikai nedaudz pietrūka mūsu Evai Mārtinsonei un Jautrai Grosbārdei, kuras izcīnīja otro un trešo vietu. Labāko sešnieku noslēdza vēl viena Ventspils pārstāve Aija Rudzīte. Pārējās ventspilnieces – Jeļena Orlova-Slavinska, Marta Kozinda, Agita Puriņa, Anda Segle, Inese Rendeniece un Aida Pētersone – ieņēma vietas tabulas vidusdaļā.

VKK petankistu rezultāti pierāda, ka jau šogad ir sasniegts tāds līmenis, kas ļauj pilnībā konkurēt ar Rīgas komandām meistarības ziņā. Savu varējumu sportistes varēs atkal salīdzināt jau šīs nedēļas nogalē, kad Ventspils Piedzīvojumu parkā pirmo reizi norisināsies starptautiskas sacensības petankā Ventspils 2010.

Sacensības notiks 24. un 25. jūlijā no plkst. 10 un  tiek rīkotas sadarbībā ar Olimpisko centru Ventspils un Latvijas petanka sporta federāciju. Toties šodien Latvijā vizītē ierodas Pasaules petanka sporta federācijas prezidents, tehniskais direktors un Francijas izlases spēlētājs. Viesu vizītes mērķis ir iepazīties ar sporta dzīvi Ventspilī, tikties ar sporta attīstības vadītājiem, kā arī popularizēt  un apmācīt petanka spēles interesentus Latvijā un Ventspilī.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: