Latvijas futbola čempionātā punktu tuvāk titulam tikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar Daugavu. Līdz ar to valsts čempionu kļūs zināmi čempionāta pēdējā kārtā 5. novembrī.

Nozīmīgo cīņu aktīvāk uzsāka viesi, ātri iegūstot teritoriālo pārsvaru un ātri to arī pārvēršot vārtos. Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja Eduards Višņakovs, kurš pēc ilgāka pārtraukuma atkal laukumā bija devies starta sastāvā. Līdz puslaika vidum FK Ventspils vēl bija iespējas gūt vārtus, arī tam pašam Višņakovam, taču tās palika neizmantotas. Puslaika izskaņā jau pāris reizes meistarību vārtos jau nācās demonstrēt Aleksandram Vlasovam, kurš glāba komandu no vārtu zaudējumiem.

Otrais puslaiks sākās lēnākā tempā un bez bīstamiem momentiem, tomēr pamazām spēlē pārvirzījās uz viesu laukuma pusi. Bīstamu momentu gan nebija, taču ventspilnieku aizsardzībai nācās krietni pasvīst. Izlīdzinājuši spēles gaitu, viesi tūlīt arī noorganizēja bīstamu momentu, bet daugavpiliešus glāba Māra Eltermaņa spēle. Pamatlaikā bija atlikušas vien minūtes astoņas, ka Daugava tomēr prata izlīdzināt rezultātu – precīzs bija pieredzējušais Mihails Ziziļevs. Drīz vien FK Ventspils rezervistu soliņu kājās pierāva Frederiko Martinesa sitiens, taču atkal lieliski nospēlēja Eltermanis un mača rezultāts nemainījās.

Neizšķirts ventspilniekus pietuvināja titulam, taču nodrošināt to vēl neļāva. FK Ventspils tagad par trim punktiem apsteidz Liepājas metalurgu, taču komandai vajadzīgs vismaz punkts, lai tā kļūtu neaizsniedzama. Kurzemes klubu savstarpējā cīņā pārāki bijuši liepājnieki, tāpēc vienādu punktu gadījumā augstāku vietu ieņems metalurgi. Savukārt Daugava tika pie Latvijas čempionāta bronzas medaļām, kas, neskatotis uz pēdējā brīdī zaudētajām ceribām uz vēl spožāku metālu, tomēr jāuzskata par ssniegumu. Savukārt čempionvienība Skonto šoreiz paliek bez medaļām.

FK Ventspils sezonu noslēgs savā laukumā, tiekoties ar Skonto, un čempionu titula nodrošināšanai nepieciešams vismaz punkts. Savukārt Liepājas metalurgsviesos spēlēs ar Gulbeni.