BK Ventspils basketbolisti Helovīna svinēšanu acīmredzot sāka BBL mačā ar Rudupis, tā pēdējās desmit minūtes aizvadot vienkārši atbaidoši un piedzīvojot zaudējumu 77:78.

Par mača pirmajām trim ceturtdaļām nav lielas jēgas runāt, ja nu vienīgi paskaidrot, ka ventspilnieki tajās bieži vien tika vairāk nekā 20 punktu attālumā. Arī pirms pēdējām desmit minūtēm BK Ventspils pārsvars šķita gluži drošs - 72:48.

Pēdējā ceturtdaļa pārvērtās nevis formalitāšu kārtošanā, bet gan murgā... Laukuma saimnieki tik vienaldzīgi pastaigājās pa laukum, ka viesi, aī nerādot lielus brīnumus, pamazām vilka klāt. Galu galā ventspilnieki desmit minūšu laikā guva vien piecus punktus, un mača liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs, kurās veiksme uzsmaidīja viesiem - ceturtdaļu viņi uzvarēja 30:5 (!!!!!), bet visā spēlē svinēja minimālu uzvaru 78:77.

Atliek vienīgi cerēt, ka šausmīgāko spēli šajā sezonā BK Ventspils jau ir aizvadījis...