Pie vēl diviem panākumiem Kazahstānas basketbola čempionātā tikusi Māra Ļaksas pārstāvētā Barsy komanda, kuras rēķinā tagad ir četras uzvaras tik pat mačos.

Pirmā spēlē ar Atyrau komandu aizritēja diezgan līdzīgā cīņā un barsi sāncenšu salauza vien pēdējā ceturtdaļā, svinot uzvaru 85:68. Ļaksa 28 minūtēs guva 12 punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Otrajā spēlē Barys basketbolisti bija krietni pārāki, svinot uzvaru 85:48. Ļaksa šoreiz laukumā bija vien četras minūtes, kurās realizēja abus soda metienus un divas reizes savāca atlēkušās bumbas.

Tagad Barsy komandai gaidāma ilgāka pauze nacionālajā čempionātā, jo komandu gaida divas spēles BBL Izaicinājuma kausā ar Lietuvas klubiem. Savukārt valsts meistarsacīkšu nākamajā mačā barsiem savā laukumā jāuzņemAstana vienība, kurai šosezon jau bijis pa spēkam VTB līgā pieveikt Kauņas Žalgiris.