Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē notiek aktīvs daiļslidotāju treniņu process.

Tā vairāk kā mēnesi Ventspils sporta bāzes nometnei izmantoja Krievijas izlase daiļslidošanā, bet šobrīd, no 1. līdz 7.jūlijam, pirmo reizi Ventspils ledus hallē notiek nometne sinhronajā daiļslidošanā.

To ar Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu organizē „Ventspils daiļslidošanas kluba” trenere Jeļena Rižika. Nometnes ietvaros Ventspilī ieradušās treneres Lisselot Nilson un Viktorija Bluma no Zviedrijas, lai sniegtu savas konsultācijas un palīdzētu ventspilniecēm labāk izprast visus sinhronās daiļslidošanas knifus.

Ventspils komanda 12 meiteņu sastāvā ir pirmā, kas Latvijā pievērsusies šim pasaulē jau populārajam slidošanas veidam. Bet interese par sinhrono daiļslidošanu ir liela un nu jau arī Rīgas klubi domā par savu komandu izveidi.

Treniņnometnes ietvaros meitenes ik dienas 3 stundas pavada uz ledus, kā arī apgūst teoriju un piedalās vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībās. Apgūto ventspilniekiem būs iespēja novērtēt starptautisko daiļslidošanas sacensību „Ventspils Pērle” laikā, kas Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē notiks š.g. oktobra beigās.

Tāpat no 29.jūnija līdz 14.jūlijam Olimpiskajā centrā „Ventspils” trenēsies 44 jaunie daiļslidotāji no Sanktpēterburgas, kas uz nometni Ventspilī ierodas jau vairākus gadus pēc kārtas. Bet no 12. līdz 25.jūlijam notiks vēl viena „Ventspils daiļslidošanas kluba” organizēta nometne, kurā vienkopus daiļslidošanas tehniku un horeogrāfiju apgūs, kā arī vispārējo fizisko formu uzlabos Rīgas kluba „Stils”, Ventspils un Sanktpēterburgas klubu audzēkņi, kopā ap 50 daiļslidotājiem.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: