Pēc sekmīgiem startiem Latvijas Jaunatnes olimpiādē sporta skolas „Spars” airētāji devās uz Eiropas junioru un U-23 čempionātu, kā arī Latvijas skolēnu sporta spēlēm.

Eiropas čempionāts notika Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā, un šajās sacensībās piedalījās 38 valstu komandas. Junioru konkurencē C-2 1000m distancē 12.vietu izcīnīja Krišs Jansons un Mārtiņš Burkovskis. U-23 vecuma grupā 11.vietu K-1 1000m izcīnīja Digna Tuča. Dagnis Iļjins ieguva 13.vietu C-1 1000m un C-1 200m. Elīna Ēdole C-1 200m distancē ieguva 6.vietu.

Savukārt Brocēnos, Cieceres ezerā notika Latvijas skolēnu sporta spēles. Vecākajā grupā divas zelta medaļas izcīnīja Krišs Jansons C-1 500m distancē un kopā ar brāli Ģirtu Jansonu arī C-2 500m distancē.

Jaunākajā grupā zelta medaļu K-2 200m distancē izcīnīja Dace Jēkabsone ar Kristīni Bulačņikovu, Dacei arī sudraba medaļa K-1 200 m distancē. K-2 200 m distancē bronzas medaļu izcīnīja Toms Kozlovskis ar Nauri Zablovski. C-2 200m distancē bronzas medaļu ieguva Raivo Jēkabsons un Ralfs Pomilovskis.