Startējot tikai piecu braucēju sastāvā, motoklubamRodeo izdevies izcīnīt ceturto vietu komandu kopvērtējumā Battery Superkausā, tikai par pieciem punktiem atpaliekot no labāko trijnieka.

Superkausa otrā posma sacensības risinājās Gulbenes Staru trasē. Ventspils godu tajās aizstāvēja abas mūsu komandas – Rodeo MX un Sumata MX –, taču abām nācās iztikt bez saviem līderiem, attiecīgi Toma Macuka un Nika Apfelbauma, kuri tajā laikā startēja Eiropas čempionāta trešajā posmā Slovēnijā.

Individuāli veiksmīgas sacensības izvērtās Rodeobraucējiem, kuri, neskatoties uz nelielo sastāvu, izcīnīja trīs godalgas. Kvadri Pro klasē sudraba medaļu izcīnīja Edgars Meņģelis, kurš ir arī līderis pēc aizvadītajiem diviem posmiem. MX 30+ klasē otrais finišēja Arvis Sanders, bet trešais – Ainārs Soks. Sacensību kopvērtējumā abi braucēji ieņem pārliecinošas līderpozīcijas: pirmais – Sanders, otrais – Soks. Pie vienas godalgas tika arī Sumatas sportisti – sudraba medaļu Kvadri 14+ klasē izcīnīja Ralfs Reinfelds, kurš ir arī līderis kopvērtējumā.

Ne pārāk veiksmīgas Eiropas čempionāta trešā posma sacensības Slovēnijā izvērtās mūsu Nikam Apfelbaumam un Tomam Macukam. Divu braucienu summā 29 sportistu konkurencē labāk klājās Apfelbaumam, kurš ieguva 14. vietu. Pirmajā braucienā Apfelbaums finišēja astotais, bet otrajā – 17. Īpaši neveicās Macukam, kuram abos braucienos plīsa motocikla riepa, tādējādi neļaujot turpināt sacīkstes. Jāatzīmē, ka pirmajā braucienā Toms atradās starp līderiem, kad tika pārsista motocikla riepa. Ceturtā posma sacensības notiks 28. un 29. maijā Ukrainā, un tajās startēs arī abi mūsu braucēji.