Šodien trešo spēli LBL 2. divīzijas finālsērijā aizvadīsVentspils Augstskolas spēlētāji, savā laukumā pulksten 18.30 tiekoties BAA Rīga basketbolistiem.

Jaunie ventspilnieki sērijas pirmajā mačā savā laukumā svinēja uzvaru 78:66 un arī otrajā spēlē Rīgā bija tuvu panākumam. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 31:31, bet otro krietni labāk sāka viesi. Ceturtās ceturtdaļas sākumā VeA pēc Klāva Šilberga tālmetiena panāca 56:44, taču atlikušajā laikā (9 minūtēs un 7 sekundēs!) guva tikai trīs punktus, galu galā piedzīvojot zaudējumu 59:63. Līdz ar to LBL2 čempionu noskaidrošanai būs nepieciešami vismaz četri mači.

Šodien Ventspilī risināsies sērijas trešā spēle, 2. maijā komandas spēlēs Rīgā, bet, ja būs nepieciešama arī piektā spēlē, tā 3. maijā risināsies VeA laukumā.