Kuldīgas novada čempionātā basketbolā šonedēļ tiks aizvadītas pēdējās spēles, bet jau pirms tām pirmo vietu garantējusi Tārgales komanda.

Lai nodrošinātu čempionu titulu jau divas kārtas pirms turnīra beigām, tārgalniekeim bija nepieciešam uzvara mačā ar KNSS (Kuldīgas novada sporta skolu). Pirmajā puslaikā labāk darbojās kuldīdznieki, pēc desmit spēles minūtēm esot vadībā 17:16, bet lielo pārtraukumu sagaidot jau ar četru punktu pārsvaru 40:36. Izšķirošie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļā, kurā Tārgales komanda sāncenšiem ļāva gūt vien sešus punktus, uz kuriem atbildēja ar 25 (12 punkti Kārlim Gubātam).

Pēdējās desmit minūtēs tārgalnieki vaļības nepieļāva, galu galā svinot pārliecinošu uzvaru 89:69, kas ļāva nodrošināt pirmo vietu jau divas kārtas līdz turnīra beigām un pēc divu gadu pārtraukuma atgūt čempionu kausu. Punktu guvēji: P. Rudzājs 23, R. Upe 20, K. Gubāts 15, E. Nelma 11, J. Čerņavskis 10, E. Velmunskis 8, G. Kārše 2, U. Ālītis, R. Oliņš.

Jau čempionu godā tārgalnieki apspēlēja komandu "Buķeļi", lai gan pirmajā puslaikā neklājās nemaz tik gludi. Kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā neļāva Tārgales komandai ne vien iegūt ievērojamāku pārsvaru, bet vispār izvirzīties priekšā, tāpēc pēc pirmā puslaika astoņu punktu pārsvars bija sāncenšiem – 40:32. Trešo ceturtdaļu tārgalnieki atkal nospēlēja ļoti iespaidīgi, gūstot tik pat punktu, cik pirmajā puslaikā kopā un izvirzoties vadībā 64:57. Pēdējās desmit minūtēs pārsvaru izdevās vēl vairāk palielināt, galu galā svinot pārliecinošu uzvaru 94:72. Punktu guvēji: R. Upe 25, U. Ālītis un G. Kārše pa 12, J. Čerņavskis un E. Nelma pa 11, E.V elmunskis 10, I. Rudītis 9, R. Oliņš un S. Rumbergs pa 2.

Šīs nedēļas nogalē Tārgales vienība aizvadīs pēdējo spēli šajā čempionātā pret "Klondaiku/MKM". Spēles sākums plkst. 14 Kuldīgā, Virkas ielā 13.