"Ventspils" trešdien savā laukumā svinēja uzvaru "Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) cīņā. Ventspilnieki ar 93:86 (23:25, 25:15, 19:15, 26:31) pieveica "Keila" komandu.

Uzvarētāju labā 23 punktus un 11 atlēkušās bumbas sakrāja Guntis Sīpoliņš. 21 punkts un septiņas atlēkušās bumbas Artūra Ausēja kontā, Linards Jaunzems sakrāja 17 punktus un desmit atlēkušās bumbas, bet Kristaps Mediss - 13 punktus un piecas atlēkušās bumbas.

Viesiem Mārcis Vītols ar 16 punktiem, astoņām rezultatīvām piespēlēm un pa četrām atlēkušajām bumbām un kļūdām kļuva par otru rezultatīvāko savā vienībā.

27 punktus, 17 atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles sakrāja Matejs Raduničs.

Lai arī pirmās un otrās ceturtdaļas mijā dažu punktu pārsvaru panāca viesi, pēc tam stāvokļa noteicēji laukumā bija mājinieki, lielāko pārsvaru (76:60) panākot pēdējās ceturtdaļas ievadā.

Ventspils klubs iepriekšējā mačā ar 84:99 piekāpās "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits" vienībai un pārtrauca sešu uzvaru sēriju, kamēr "Keila" basketbolistiem uzvaras mijas ar zaudējumiem.

"Ventspils" līderis sezonas sākumā ir bijis Linards Jaunzems, kuram līdz šim vidēji mačā ir tikuši 17,3 punkti, 6,2 atlēkušās bumbas, 2,8 rezultatīvas piespēles un 2,1 pārtverta bumba. "Keila" rindās Matejs Radunics caurmērā bija guvis 18,7 punktus un izcīnījis 7,5 bumbas zem groziem, bet bijušais ventspilnieks Mārcis Vītols ir bijis otrs produktīvākais - viņam vidēji mačā 15,7 punkti, 5,7 rezultatīvas piespēles, 5,3 bumbas zem groziem un 2,2 pārtvertas bumbas.