Sestdien, 8. oktobrī Jūrkalnes moto trasi ''Dižbedre'' pierūcinās motociklu dārdoņa, kur sadarbībā ar Latvijas motosporta federāciju un Ventspils novada domi trešo reizi norisināsies Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada dāvātās balvas prestižajā MX PRO klasē motokrosā.

Sacensību dinamiskais formāts neliks vilties motokrosa līdzjutējiem un ari sportistiem. Iesācējiem, jauniešiem un junioriem, amatieriem un MX Pro klases braucējiem, jo Latvijas Nacionālā kausa nolikums atļauj šajās sacensībās piedalīties visu līmeņu motobraucējiem, kuri pēc meistarības un uzrādītā ātruma tiks sadalīti katrs savā braucienā un kategorijā.

Līdzjutējus iepriecinās bērnu moto klases ar -50,65 un 85 kubikcentrimetru jaudas motocikliem, bet noslēgumā būs Latvijas ātrāko sportistu MX Pro klases sportistu braucieni, kuri izcīnīs Ventspils novada dāvātās balvas.

Savu dalību sacensībās apstiprinājis arī šā gada Eiropas čempions un Latvijas izlases dalībnieks, Ventspils motokluba ''Rodeo'' sportists - Toms Macuks, kā arī visi pārējie Ventspils kluba komandas biedri. Sagaidāms, ka finālposma sacensībās Jūrkalnē piedalīsies ap 200 dalībniekiem.

Jūrkalnes mototrase ir ar senu vēsturi, kas aizsniedzas līdz pat pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem, kad tur norisinājās dažāda līmeņa moto sacensības. ''Dižbedre'' ir unikāla ar savu lielisko pārredzamību un īpašu smilšu segumu, kas ļauj aizvadīt sacensības agros pavasaros un vēlos rudeņos. Baltijas jūras stāvkrasta tuvums sacensību norises vietai, padara šo motokrosu par īpašu gan sportistiem, gan skatītājiem.

Šogad par godu sacensībām trase ir piedzīvojusi arī pārvērtības, braukšana notiks pretējā virzienā nekā bija iepriekšējos gados, uzlabojot un modernizējot trases elementus, saņemot LaMSF novērtējumu - atbilstošas kategorijas licenci.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: