Gatavošanos jaunajai sezonai turpina Čehijas Ekstralīgas klubs Bili Tygri un ventspilnieks Uvis Balinskis, kurš ticis pie pirmā vārtu guvuma pārbaudes mačos, sarūgtinot savu bijušo komandu Verva.

Pirmo periodu ar 1:0 uzvarēja viesi no Litvīnovas, bet jau otrā ievadā tieši Balinskis panāca izlīdzinājumu. Mača turpinājumā Verva panāca divu vārtu pārsvaru, bet Bili Tygri pēdējā trešdaļā prata atspēlēties, tomēr pārņemt vadību nesanāca. Mača izskaņā vēlreiz precīzi bija Verva hokejisti, tā svinot uzvaru 4:3.

Ar Balinski sastāvā Bili Tygri aizvadījuši piecus mačus, divos uzvarot, vienā piedzīvojot zaudējumu pēcspēles metienu sērijā, bet divos zaudējot pamatlaikā. Regulāro sezonu komanda sāks 16. septembrī, bet līdz tai vēl paredzēta viesošanās Kladno pie Ritiri komandas un Jaromira Jāgra.