Limbažos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā junioriem un U-23 vecuma sportistiem. Čempionātā veiksmīgi startēja sporta skolas ''Spars'' airētāji.

Daniels Siders kļuva par pieckārtēju Latvijas junioru čempionu, izcīnot uzvaras kanoe vieniniekos 1000m, 500m un 200m distancēs, kā arī kopā ar Daniilu Suhanovu, Aleksandru Romanovu un Danielu Zamueli kanoe četriniekos 500m un 200m distancēs. Viņam arī divas otrās vietas, kopā ar Daniilu Suhanovu, kanoe divnieku 500m un 200m distancēs.

Gustavam Tīrmanim bronzas medaļas smaiļošanas vieniniekā 1000m distancē un kopā ar Alekseju Masaiti smaiļošanas divnieku 500m distancē. Abi kopā ar Limbažu NSS sportistiem Mārci Tomsonu un Edgaru Bitmani, izcīnīja trešo vietu arī smaiļošanas četrinieku 200m distancē.

Šajās sacensībās notika atlase uz Pasaules čempionātu junioriem & U-23, kas notiks no 1. – 4. septembrim Ungārijā, Segedā. Daniels Siders, Latvijas izlases sastāvā, startēs kanoe vieninieku 1000m un 5000m distancēs.

Gustavs Tīrmanis izcīnīja tiesības piedalīties ''Olympic Hopes'' sacensībās smaiļošanā un kanoe airēšanā, kuras notiks no 8. – 11. septembrim Slovākijas pilsētā Bratislavā. Sacensībās startēs dalībnieki vecumā no 15 līdz 17 gadiem un to var uzskatīt par neoficiālo pasaules čempionātu jauniešu vecuma airētājiem.