Sestdien, 6. augustā, no plkst. 12.30 līdz 16.30 Dzirnavu laukumā norisināsies šovs ''Garšu cīņas'', kurā meistarīgi pavāri ne vien sacentīsies savā starpā, bet arī dalīsies pieredzē, kopā veidos kulināro gleznu, garāko sviestmaizi pilsētā, kā arī īpašo saldējumu, kas tiks pagatavots izmantojot slāpekli.

Pasākumā varēs iepazīties ar visdažādākajām pasaules valstu virtuvēm, notiks interaktīvas performances, degustācijas un meistarklases. Varēs saņemt vīnziņu padomus, kā arī uzklausīt pavāru stāstus par jautriem un kurioziem atgadījumiem banketos, un dažādos pasākumos. Ēdienu gatavošanas šova laikā tiks atklātas receptes un virtuves noslēpumi. Būs arī konkursi un viktorīnas ar vērtīgām balvām, baudāma mūzika, un iespēja pagaršot unikālus ēdienus.

''Garšu cīņās'' piedalīsies Latvijā dzīvojošā brazīliešu pavāre Vanesa Rufo, šefpavārs Pāvels Skopa, TV personība un pavārs Roberto Meloni, kā arī restorānu īpašnieks Dāvis Auškāps. Vadītāja lomā iejutīsies TV un radio ētera personība Valters Krauze, kurš gādās par jautru ceļojumu garšu pasaulē.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  Bārnijs Ross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Meloni ir viens no labākajiem pavāriem? Viņš savā raidījumā pat neprata nomizot kartupeli.

 • 0
  Bārnijs Ross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Auškāps ir bijušo restorānu īpašnieks. Kādu laiku jau bankrotējis.

 • 0
  Bārnijs Ross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Un ir Vanesa Rufino, nevis Rufo.

 • 0
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Bārnij, kurš tieši tev uz varžacs uzkāpis?

 • 0
  Bārnijs Ross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Īsti neviens, bet lietas jāsauc īstajos vārdos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: