Sporta centra ''Ezerkrasts'' peldbaseinā aizvadīts Liepājas Kompleksā sporta skolas sprinta turnīrs ''Rekordista diena'', kurā piedalījās 26 sporta skolas ''Spars'' peldētāji, treneru Sergeja Iļjina un Pāvela Vilcāna vadībā.

Peldētāji sacentās 50m brīvā stilā, uz muguras, brasā un tauriņstilā, kā arī 100m brīvajā stilā, uz muguras, brasā un tauriņstilā.

Lūkass Keišs izcīnīja divas uzvaras ar jaunu personisko rekordu 100m brīvā stilā un 100m tauriņstilā. Šis ir Lūkasa otrais lielais panākums pēc Latvijas junioru čempionāta, kur viņš 50m brīvā stila distancē 120 dalībnieku konkurencē izcīnīja sudraba medaļu.

Darja Borodovska ar jaunu personisko rekordu uzvarēja 100m brīvā stila distancē, bet Gabrielai Krautmanei 3. vieta, Timurs Kiseļčuks uzvarēja 100m brasā, bet Edgaram Jevņevičam 2. vieta. Pāvels Davidovs izcīnīja sudraba medaļu 100m uz muguras.