Svētdien, 20. februārī Ledus hallē sāksies Ventspils pilsētas 19. atklātā čempionāta kērlingā finālturnīra izspēle. Pēc aizvadīto apļa spēļu rezultātiem no septiņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli pēc page play-off sistēmas, cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.

Par regulārā čempionāta uzvarētājiem pēc apļa turnīra izspēles kļuva komanda ''ICE SCREAM'', kas pagājušajā svētdienā ekstraendā ar rezultātu 6:4 pārspēja ''Ostas celtnieka'' komandu. Pēc apļa turnīra nākošās trīs komandas finālspēļu četriniekā nonākušas ar vienādu punktu un savstarpējo spēļu attiecību, kā rezultātā fināla komandu četriniekā otrajā vietā ar labāk izmesto precizitātes metienu rādītāju izvirzījusies komanda ''Ostas celtnieks'', trešie ''Ventspils novada'' vīri, kā ceturtā finālturnīrā iekļuva komanda ''VKM''.

Čempionāta finālturnīra pirmajā spēlē, kas sāksies plkst. 8.30, tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp regulārā čempionāta 1. un 2. vietas ieguvējiem komandām ''ICE SCREAM'' (Viesturs Grosbārdis, Inga Apmane, Andris Lasmanis, Olafs Indersons, Jautra Grosbārde) un ''Ostas celtnieks'' (Andris Janbergs, Uldis Sakne, Renāts Vieško, Jānis Birznieks, Jānis Ondrups, Rihards Janbergs), kā arī starp 3. un 4. vietas ieguvējiem komandām ''Ventspils novads'' (Mārtiņš Libkovskis, Kārlis Libkovskis, Lauris Bērziņš, Kristaps Neimanis, Jānis Krauze) un ''VKM'' (Dace Ābelīte, Dzintars Salmiņš, Andis Cirvelis, Sonora Salmiņa, Urzula Abakuka).

Spēles ''ICE SCREAM''/''Ostas celtnieks'' uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 13. martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē plkst. 11.15 cīnīties ar komandu ''Ventspils novads''/''VKM'' dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē par zelta medaļām. Savukārt, spēles ''Ventspils novads''/''VKM'' zaudētājam nāksies samierināties par iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: