Latvijas čempionātā telpu futbolā trešo apli ar neveiksmi sākusi „Hondas” komanda, Rīgā rezultatīvā mačā piekāpjoties turnīra vicelīderiem„Jelgava-Monarch” spēlētājiem.

Jau spēles 3. minūtē mūsu komanda bija nonākusi iedzinēju lomā 0:2, taču ventspilnieki nasalūza un spēja ne tikai atspēlēties, bet arī izvirzīties vadībā. Mača 25. minūtē „Honda” panāca jau 5:2 - divus vārtus mūsējo labā guva Ruslans Marčenkovs, pa vieniem vārtiem Dmitrijam Kuzminam, Maksimam Kolokoļenkinam, bet vienu reizi jelgavnieki bumbu raidīja savos vārtos.

Diemžēl atlikušajās 15 minūtēs viesiem neizdevās nedz nosargāt uzvaru, nedz kaut vai punktu. „Jelgava-Monarch” spēlētāji 11 minūšu laikā jau bija vadībā, bet mača izskaņā guva vēl vienus vārtus, svinot uzvaru 7:5.

Nākošo spēli „Honda” aizvadīs sestdien, 12. martā, plkst. 14 sporta hallē „Pārventa” tiekoties ar komandu „ISMA” no Rīgas. Šobrīd ventspilnieki astoņu komandu konkurencē ieņem 5. vietu, no ceturtās atpaliekot par pieciem punktiem.