Divu dienu garumā, Rīgas Nacionālās manēžas sporta zālē notika Latvijas pieaugušo un U-18 čempionāts džudo un Bērnu kauss sacensības U10/U12 vecuma grupā, kurās piedalījās sporta skolas ''Spars'' džudo sportisti treneru Vladimira Vlasjuka un Vadima Popova vadībā.

2. oktobrī notika Bērnu kauss sacensības U10/U12 vecuma grupā, kurā piedalījās astoņi mūsu sportisti.

U-10 vecuma grupā otro vietu izcīnīja Marks Spodariks (svara kategorija līdz 35kg), bet trešo Daniils Kolotilins (svara kategorija līdz 29kg).
U-12 vecuma grupā zelta medaļu izcīnīja Emils Tamužs (svara kategorija līdz 55kg), sudraba medaļu Bogdans Maļusevs (svara kategorija līdz 46kg), bet bronzas Daniils Semjonovs (svara kategorija līdz 42kg).

3. oktobrī notika Latvijas pieaugušo un U-18 čempionāts džudo, kurā piedalījās seši sportisti.

Par Latvijas pieaugušo čempionu kļuva Artjoms Kvašņins (svara kategorija līdz 66kg). Aļika Avtuhova (svara kategorija līdz 70kg) izcīnīja 1. vietu Latvijas U-18 čempionātā, bet Latvijas pieaugušo čempionātā ierindojās 3. vietā. Marija Selezņova izcīnīja otro vietu pieaugušo čempionātā svara kategorijā līdz 70kg.