Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika starptautiskais Latvijas čempionāts kikboksā "Latvijas Open 2021", iekļaujot Kick-light, Full-contact un K-1 disciplīnas. Ventspili sacensībās pārstāvēja sporta kluba ''Favorīts'' un ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti.

Latvijas čempionāts šogad pulcēja 120 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas, pārstāvot 15 sporta klubus.

Sporta kluba ''Favorīts'' sportisti trenera Igora Likova vadībā izcīnīja 15 medaļas - piecas zelta, septiņas sudraba un trīs bronzas.
Zelta medaļas Kick-light disciplīnā ieguva:
Leons Likovs 10-12 gadi svara kategorija līdz 32kg,
Timofejs Rupato 10-12 gadi svara kategorija līdz 36 kg,
Niks Dūdiņš 10-12 gadi svara kategorija līdz 63 kg,
Dans Kristians Likovs 13-15 gadi svara kategorija līdz 57 kg,
Danils Galkins virs 19 gadiem svara kategorija līdz 67kg.

Komandu kopvērtējumā sporta kluba ''Favorīts'' sportisti izcīnīja 3. vietas Tatami un kopējā kopvērtējumā.

Ventspils Kikboksa Leģions sportists Kristiāns Bitkovs izcīnīja 1. vietu K-1 disciplīnā pieaugušajiem svara kategorijā virs 91 kilograma. Sportista treneris Sergejs Deņisovs.