26. – 27. martā Kataras galvaspilsētā Dohā notika 3x3 basketbola Pasaules tūres pirmais posms. Turnīrā Latviju pārstāvēja vadošā komanda ''Riga'', kuras sastāvā spēlēja Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kopā ar Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu.

Komanda ''Rīga'' ierindojās 4. vietā, bet par uzvarētājiem kļuva Amsterdamas komanda, kas finālā ar 21:10 pieveica Novi Sadas vienību.

''Riga'' komanda spēlēja B apakšgrupā, kurā sacentās ar Kanādas ''Edmonton'' un Nīderlandes ''Amsterdam Talent & Pro''. Pirmajā grupas spēlē ''Riga'' komanda pārspēja Edmontonas komandu ar rezultātu 21:20. Līdz 13:13 cīņa ritēja punkts punktā, abām komandām uzbrukumā darbojoties labāk, nekā aizsardzībā. Tad ''Rīgai'' izdevās svarīgs izrāviens - 16:13, 20:14, taču punktu pielikt neizdevās. Kanādieši 10 sekundes pirms beigām neizmantoja iespēju uzvarēt, no diviem sodiem iemetot vienu un pēdējo vārdu teica Kārlis Lasmanis - 21:20.

Otrajā spēlē ar Nīderlandes ''Amsterdam'' latvieši nonāca zaudētājos (3:8), tad izrāvās vadībā (12:11), tomēr galotnē šoreiz virsroku guva pretinieki - 17:18. Divas labākās grupas komandas iekļuva ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfināla spēlē komanda ''Rīga'' pagarinājumā ar 18:16 pārspēja Austrijas komandu ''Graz'', bet pusfinālā spēlē ar Serbijas ''Novi Sad'' tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 16:21.
Latvijas izlases komanda turpina gatavoties Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram.