Olimpiskā centra ''Ventspils'' Basketbola hallē ir pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs. Rūpējoties par ventspilnieku veselību un labsajūtu, fizioterapijas centra pirmās telpas tika izbūvētas jau 2018. gadā.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc šiem pakalpojumiem, ar pašvaldības finansējumu gandrīz 89 000 eiro apmērā 2020. gadā tika uzsākta fizioterapijas centra paplašināšana.

Paplašinātā fizioterapijas centra kopējā platība ir 100 m2, un izveidotas papildus piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona. Paplašinātajā fizioterapijas centrā turpinās strādāt fizioterapeiti Raivis Aršauskis, Simona Laura Kozlovska un Diāna Krista Puriņa.

Ar pašvaldības finansējumu fizioterpijas centru bez maksas izmanto vairāk nekā 2100 sporta skolas un sporta klubu bērni un jaunieši.

2020. gadā sporta skolas ''Spars'' un sporta klubu sportistiem sniegti gandrīz 2000 fizioterapijas pakalpojumi, tajā skaitā ārstnieciskā vingrošana un vingrojumu apmācība, teipošana, siltuma/aukstuma terapijas procedūras u.c.

Pēc individuāla pieraksta fizioterapijas centra pakalpojumus par atsevišķu samaksu var izmantot arī ikviens ventspilnieks.

Basketbola hallē ir pieejams arī medicīnas pakalpojumu kabinets, kurā konsultē pieredzējis sporta ārsts Egils Uldis Dzērve.

Lasi vēl

Komentāri (22)

 • -7
  Juris Orinskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kāpēc tur visur plātās par smagiem noziegumiem tiesājamais darbonis? Vai viņš tur ir ko cēlis, vai organizējis. Vai par ofšoru naudu ko sponsorējis? Vai viņš vispār drīkst pārstāvēt kādu valsts institūciju šobrīd? Jeb tikai privāti atkal plātās uz svešu darba augļu fona? Un taisni galma fotogrāfs trāpījies klāt, kā vienmēr.

 • -6
  Sturmabteilung Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Lai jau zīmējas.
  Drīz varbūt pienāks brīdis,kad viņš tiks fotografēts citādos apstākļos-uz balta fona pretskats,labais profils un kreisais profils...

 • -20
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Lasām pirms komentēja, lasām: ar pašvaldības finansējumu gandrīz 89 000 eiro apmērā!

  Kliegšana bezjēgā nav neko laba pazīme, tā ja.

 • -5
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tā tak parasta prakse Latvijā-viens smagos noziegumos apsūdzētais atklāj viskautko,cits apsūdzētais vada parlamenta juridisko komisiju,vēl cits deputāts ,tas kurš palīdzēja izšeptēt banku,ir Budžeta komisijas vadītājs.
  Vēl pāris apsūdzētie sēž parlamentā,bet tips kurš pa lēto prihvatizēja lielākos partikas uzņemumus,pat bija vairākkartejs premjers.
  Un tā tālāk un tā joprojām.
  Īsta greizo spoguļu karaļvalsts!

 • -1
  Soft Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Prieks par fizioterapijas centru un īpaši par iespējām bērniem uzturēt pareizu fizisko veselību.

 • -21
  Brīvība Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kaukādam Meroni ruporam trollim Orinskim Aiviņš aizmirsa paprasīt ko drīkst vai nedrīkst bpārstāvēt:?)
  Nez no kurienes tiek finansēta tā krāsainā bezmaksas propagandas avīzīte?

 • 0
  janis zariņš Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Brīvībai jābūt

 • -3
  Alberts koks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nez, no kurienes tai pašvaldībai tas finansējums, ka tā vienā vietā kaut ko uztaisa otrā. Forši. Pašvaldība varētu Tuvāk Jūrai uztaisīt vietu kur ielaist motorlaivu Ventā. kaut kur pie Mola. Tad noteikti balsošu par viņiem. Veči kas iet jūrā ir vērā ņemami. Tā ielaiztuve pie Ventas peldvietas ir stipri tālu, lai brauktu jūrā un jābrauc cauri visai ostai.

 • -4
  Kristiāna Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kur tad Tu tādu uztaisīsi!? Promenādē? Tur jau tas jādabū Brīvostas saskaņojums, un stipri šaubos vai tie makšķerniekiem taisīs slipu, lai tiek uz jūru!

 • -4
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Labdien! Informējam, ka Ventspilī atrodas zvejas osta, bet, lai šo vietu varētu izmantot laivu nolaišanai ūdenī, ir jāvienojas ar zvejas ostas krasta valdītājiem. Ostas teritorijā krasta piestātnes pašvaldībai nav piederošas.

 • -1
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ir tak vieta kur nolaist laivu.
  Pie Ostas kapteiņu dienesta,tieši pie Jūras vārtu stāvlaukuma.
  Speciāli izbūvēta ,ar celtni!

 • -22
  %%%%% Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Lembergs malacis!
  Lembers rullē!

 • -22
  %%%%% Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  A jūs,šakāļi,
  variet tikai ostīt Lemberga tualetes papīriņus!
  Kurš stāsies Lemberga vietā,ko?
  Ošēnieks,Pļumbergs,Vītušoliņš?(saraksts nr. 1)
  Mironis,Hreonvskis u.c. puņķi(saraksts nr. 2)

 • -20
  herberts Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kur tu tāds gadījies, Orinski, vai tikai neizlīdi no kādas Vecumnieku pažobeles? Pēc intelekta līmeņa spriežot būs tuvu tam.
  Lembergs vinnēs visus šos Rīgas dienderus kā nograb, redzēsiet un , Dievs dos, kļūs par Latvijas politiķi Nr. 1. lai nu kā kādam lauķim treniņbiksēs tas nepatiktu.

 • -3
  Krima Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vinnēs vai nē, rādīs laiks.
  Lembergam bija vairākas iespējas klūt par Latvijas politiķi Nr. 1, bet viņš tās nekad neizmantoja, jo vienkārši negribēja. Ir starpība būt priekšniekam provinces pilsētā vai Rīgā, kur pēc neilga laika visiem taptu skaidrs, ar ko darīšana. Un tā kā lielākā daļa Rīgā Lembergam neko nav parādā, bļaut uz sevi neļautu, tad priekšniekošana drīz vien beigtos abpusēji.

 • -7
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Paga, paga, kādas bija tās iespējas? Kā sadomā, ka varētu iet pa premjeru, tā čokā iekšā gan :) Bija iespēja pamest politiku laicīgu, tas gan.

 • -1
  All-cash Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Vienās vēlēšanās viņš piedalījās kā premjera kandidāts debatēs. Pa teļuku rādīja. Lika vēl visiem aplaudēt, ka Daniņai piedzimis mazulis. Bet iznākums bija bēdīgs. Rīta intervijā, pēc vēlēšanām ,bija ne savā ādā, nebija laikam gaidījis, ka nav tik kruts. kā domājis. Vot gadu neatceros, nav man viņš svarīgs.

 • -1
  Krima Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ar ko Vecumnieki sliktāki par Dunalku, Glāžciemu, Kuldīgu, Jēkabpili, Talsiem utt?

 • 0
  Juris Orinskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kurzemnjieksja, neviens normāls priekšnieks šitā neļautu nevienam nolikt dubļos savus ilggadīgos un uzticamākos padotos! Padomā labi, kas esi un, kā tik tālu nodzīvojies.

 • -1
  Evgueni Romachkine Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Это очереная клоунала взяточника

 • 0
  trakais oposums Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Lembergs...ļoti daudz Lemberga....atvēršu leduskapi arī tur būs Lembergs???

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pareizi , Pipar- bija tāda ideja Valdemāra ielā ir tāda ķiegeļu māja , stāv ar galu pret ielu. Bija ideja tur taisīt zivju tirgu un blakus uztaisīja ostiņu ar celtni. Kā tas tiek izmantots kas to zina

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: