Pirmo vietu MasterCard BBL čempionātā nostiprinājuši BK „Ventspils” basketbolisti savā laukumā ar 95:77 apspēlējot „Liepājas lauvas”.

Apskati foto!

Liepājnieki vadībā pabija vien pirmās ceturtdaļas ievadā, esot priekšā ar 9:8. Ventspilnieki ātri pārņēma vadību un pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 26:18, bet nākamo desmit minūšu laikā pārsvaram pievienoja vēl desmit punktus, tādējādi otro puslaiku sagaidot ar 18 punktu handikapu – 39:21.

Otrajā puslaikā ventspilnieki, ņemot vērā lielo pārsvaru, nedaudz nomierinājās, kas ļāva „Lauvām” uzvarēt vismaz vienā ceturtdaļā, ko liepājnieki paveica pēdējo desmit minūšu laikā. Tas gan netraucēja mājiniekiem izcīnīt visnotaļ pārliecinošu uzvaru - 95:77.

Uzvarētāju sastāvā teicams sniegums Vejinmi Efedžuku, kurš guva 30 punktus, divpunktu metienus metot ar 81.8 % precizitāti (9/11), bet „sodiņus” perfekti – 9/9. Arī Lauris Blaus izcēlās ar precizitāti divpunktu metienos – 88.8% (8/9), viņam 17 punkti.

„Ventspils” (16-4) saglabājusi 1. vietu turnīra tabulā, savukārt „Lauvas” (6-14) ir trešajā vietā no beigām jeb 10. vietā 12 vienību konkurencē. „Ventspilij” šodien bija pēdējā mājas spēle BBL regulārajā turnīrā, bet nākamais mačs 3. martā viesos pie VEF, 5. datumā pēdējā spēle – izbraukumā pret „Dolphins”.

Ventspils – Liepājas lauvas 95:77 (26:18, 23:13, 23:20, 23:26)
Ventspils: Efedžuku 30, Blaus 17, Bērziņš 13, J. Strēlnieks 13, Gulbis 7, Vairogs 7, A. Strēlnieks 3, Andersons 2, Čoders 2, Pinete 1