Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika ''Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās''. Sacensībās piedalījās 98 loka šāvēji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēja septiņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

Rekursīva loka klasē individuālā cīņā par Latvijas čempionu kļuva Ventspils olimpiskās vienības sportists Dāvis Blāze, bet Aigars Spāģis ierindojās 5. vietā.

Kompaktloka klasē zelta medaļu izcīnīja ventspilnieks Sergejs Meļeškevičs. Aleksandram Titovam 5. vieta un Jurim Sideram 9. vieta.

Komandu sacensībās kompaktloka klasē 2. vietu izcīnīja Sergejs Meļeškevičs, Aleksandrs Titovs un Juris Siders, bet rekursīvā loka klasē 3. vietu izcīnīja Dāvis Blāze, Kaspars Luters un Aigars Spāģis.

• 0
    Marija Antonova 17.02.2020, 16:23:49

Kompaktloka klasē individuālā cīņā par Latvijas čempionu kļuva Sergejs Meļeškevičs.