Ledus hallē notika Ventspils Atklātās hokeja līgas (VAHL) 2019./2020. gada sezonas 3. posms, kurš bija noslēdzošais pirms izslēgšanas spēļu turnīra.

A grupā spēlēja HK Marbella, Kurekss un HK Ventspils novads komandas. HK Marbella abās grupas spēlēs izcīnīja uzvaras ar rezultātu 4:1 uzvarot Kurekss un 3:0 HK Ventspils novada komandu. Otro vietu grupa izcīnīja Kurekss, kas ar 3:1 uzvarēja HK Ventspils novada komandu.

B grupā spēlēja Ventspils HS, Ego Hockey un Venta 2002 U-17. Ventspils HS komanda grupā izcīnīja pirmo vietu, uzvarot ar rezultātu 5:3 viesus no Liepājas Ego Hockey un pēcspēles soda metienos 5:4 Venta 2002 U-17 komandas. Otro vietu grupā izcīnīja Ego Hockey komanda, kura uzvarēja ar 3:0 Venta 2002 U-17.

Spēlē par 5. vietu Venta 2002 U-17 ar 5:2 uzvarēja HK Ventspils novada komandu;

Spēlē par 3. vietu Kurekss ar 6:3 uzvarēja Ego Hockey (Liepāja) komandu;

Spēlē par 1. vietu Ventspils HS uzvarēja HK Marbella komandu ar rezultātu 2:0.

Kopvērtējumā pēc trīs posmiem pirmo vietu ieņem Ventspils HS, otro HK Marbella, trešo Kurekss, ceturto Ego Hockey, piekto Venta 2002 U-17 un sesto Ventspils novads. Finālturnīra posmā vietu pusfinālā nodrošinājuši ir Ventspils HS un HK Marbella hokejisti, kuri gaidīs pretiniekus no ceturtdaļfināla spēlēm. Ceturtdaļfinālā spēlēs Kurekss pret Ventspils novadu un Ego Hockey pret Venta 2002 U-17. Pusfināla uzvarētāji spēlēs finālā, bet zaudētāji par 3. vietu, savukārt ceturtdaļfināla zaudētāji spēlēs par 5. vietu.

Trešā posma labākie spēlētāji: Oskars Valters (Marbella), Einārs Jonelis (Ventspils novads), Aleksis Kristiņš (Kurekss), Arnis Kusiņš (Ventspils HS), Roberts Siliņš (Venta 2002 U-17) un Kristaps Bužāts (Ego Hockey).

Finālposms Ventspils Atklātās hokeja līgas (VAHL) 2019./2020. gada sezonā paredzēts 4. aprīlī.

Šī gada čempionāta spēļu kalendāram, rezultātiem un spēlētāju statistikai ir iespējams sekot līdzi: ŠEIT