Pārliecinošu uzvaru LBL čempionāta mačā izcīnījuši BKVentspils basketbolisti, kas viesos ar 73:39 sagrāva līgas pastarīti LU komandu.

Ventspilnieki šo maču aizvadīja bez lietuvieša Aļģirda Braža, kurš dienu iepriekš tika atbrīvots no sava amata, turklāt atpūsties šoreiz tika ļauts arī diviem leģionāriem – Rašadam Andersonam un Sauļus Kuzminskam. Pirmajā ceturtdaļā viesi mājiniekiem ļāva gūt vien astoņus punktus, paši sametot 15, tomēr pēc īsā pārtraukuma studentiem uz brīdi izdevās tikt tuvāk. Puslaika izskaņā jau krietni labāk, atkal palielinot savu pārsvaru. Pēc 20 spēles minūtēm BKVentspils bija vadībā 40:22.

Otrajā puslaikā nekādu brīnumainu pārvērtību laukumā nebija, un ventspilnieki svinēja uzvaru 73:39. Pa 14 punktiem guva Vejinmi Efedžuku un Lauris Blaus, kurš arī izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Desmit punktu un tik pat atlēkušo bumbu Mārim Gulbim.

BK Ventspils rēķinā tagad ir 13 panākumi 15 spēlēs. Nākamo maču mūsējiem aizvadīs 9. februārī, kad viesos tiksies ar Liepājas lauvām.