Šonedēļ pilsētas domes pateicības saņems vairāki Ventspils sportisti, kas veiksmīgi startēja pasaules čempionātā svara bumbu celšanā.

Profesionāļu konkurencē junioru klasē svara kategorijā līdz 85 kilogramiem Latvijas izlases sastāvā Sergejs Razgonovs izcīnīja trešo vietu divcīņā un komandu stafetē, otro vietu garajā ciklā. Amatieru konkurencē junioriem Vladislavam Tokarenko zelts divcīņā un garajā ciklā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, bet Sergejam Seļaņinam uzvara garajā ciklā un otrā vieta divcīņā svara kategorijā līdz 98 kilogramiem Jeļena Terentjeva izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 58 kilogramiem.

Senioru līgā otro vietu izcīnīja Elina Tokarenkova svara kategorijā virs 68 kilogramiem. Sportistus sacensībām sagatavoja treneris Vasilijs Giņko.

Sportistus sveiks Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos G. Blumbergs.