Sporta namā Centrs aizvadītas starptautiskās taekvondo sacensības Baltijas Olimpiskais kauss, kurās piedalījās 188 sportisti no 13 sporta klubiem un piecām valstīm un kurā pie 11 medaļām tikai mājinieki.

Sporta kluba Favorīts sportisti trenera Igora Likova vadībā izcīnīja vienu zelta, trīs sudraba un septiņas bronzas medaļas. Vienīgo zelta medaļu izcīnīja Maikls Gasanovs (junioru grupā svara kategorijā 55 kilogramiem), kurš finālā pārspēja Krievijas sportistu. Agata Krjukova (junioru grupā svara kategorijā virs 63 kilogramiem) finālā piekāpās rīdziniecei Anastasijai Močaļinai, tā tiekot pie sudraba medaļas. Šāda paša kaluma medaļu izcīnīja arī Aleksandrs Kuzņecovs (junioru grupā svara kategorijā virs 73 kilogramiem), kurš finālā piekāpās Krievijas sportistam. Savukārt Leons Likovs (- 27 kg) startēja divās grupās, iegūstot sudraba un bronzas medaļu.

Daniels Galkins (junioru grupā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem) ierindojās trešajā vietā aiz diviem Krievijas sportistiem. Normunds Ivanovs (kadetu grupā svara kategorijā līdz 49 kilogramiem) pusfinālā piekāpās Krievijas sportistam un ieguva trešo.vietu, bet Ņikitam Likovam (bērnu grupā svara kategorijā līdz 36 kilogramiem) ceļu uz finālu aizšķērsoja Lietuvas sportists.

Dans Kristians Likovs (kadetu grupā svara kategorijā līdz 37 kilogramiem) ierindojās trešajā vietā aiz Krievijas un Lietuvas sportistiem, bet Anna Mironova (kadetu grupā svara kategorija līdz 41 kilogramam) bija trešā, piekāpjoties divām Krievijas vienaudzēm. Visbeidzot Mihails Proščenko (kadetu grupā svara kategorijā līdz 65 kilogramiem) izcīnīja trešo vietu aiz Baltkrievijas un Latvijas cīnītājiem.

Sacensības organizēja Latvijas Taekvondo Federācija sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību, bet cīņas notika piecās vecuma grupās.