Futbola Virslīgas čempionātā šīs sezonas pirmo neizšķirtu turnīra tabulā ierakstījuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos spēlēja 1:1 ar Valmiera Glass/ViA komandu.

Valmieriešiem tā bija trešā spēle, bet iepriekšējās divās viņi savus vārtus bija atstājuši neskartus, kas jau vien liecināja par to, ka ventspilniekiem gaidām nopietns pārbaudījums. Rezultāts tika atklāts pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad 11 metru soda sitienu realizēja mājinieks Boriss Bogdaškins. Vladislava Lazareva sauso sēriju Valmieras komandas vārtos pārtrauca otrā puslaika vidū, turklāt jau otro maču pēc kārtas nostrādāja saikne Mickevičs-Mordatenko. Ātrais pussargs no flanga izdarīja centrējumu soda laukumā, kur līdz bumbai neaizsniedzās Kaspars Svārups, bet Anastasijam Mordatenko tā krita tieši uz kājas un sitiens bija netverams.

Atlikušajā laikā vairāk iespēju izraut uzvaru bija Ventspils spēlētājiem, taču dabūt bumbu valmieriešu vārtos viņiem vairs neizdevās – 1:1. Ventspilniekiem un vidzemniekiem tagad ir pa septiņiem punktiem, kas ļauj dalīt trešo vietu, bet čempionāta līderi ar 12 punktiem ir RFS spēlētāji.

Nākamo maču Ventspils aizvadīs jau trešdien, savā laukumā uzņemot BFC Daugavpils komandu, turklāt pirmo reizi šajā sezonā spēlējot pilsētas galvenajā arēnā.