Latvijas hokeja izlase noslēgusi dalību Dienvidkorejā notiekošajā Legacy Cup, pēdējā mačā papildlaikā piekāpjoties Kazahstānai un ieņemot otro vietu.

Latvijas hokejisti mačā ar Kazahstānu atklāja rezultātu, bet trešā perioda ievadā nonāca zaudētājos ar 1:2. Trešdaļas turpinājumā arī mūsējiem izdevās iemest otro ripu, bet uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā – tā ceturtajā minūtē precīzi meta kazahi. Līdz ar to Kazahstāna arī kļuva par turnīra uzvarētāju, bet Latvija ar divām pamatlaika uzvarā un vienu neveiksmi papildlaikā ieņēma otro vietu.

Izlases sastāvā uz Dienvidkoreju devās arī ventspilnieki Edgars un Artūrs Homjakovi, kuri arī pielika roku uzvaru izcīnīšanai. Edgaram trīs mačos trīs gūti vārti un viena rezultatīva piespēle, bet Artūrs piedalījās divās spēlēs, izceļoties ar vienu vārtu guvumu.