BK "Ventspils" basketbolisti Čempionu līgas A apakšgrupas līderiem "Murcia" ļāva gūt vien 67 punktus, tomēr labā aizsardzība neļāva tikt pie panākuma savās mājās un komanda piedzīvoja piekto zaudējumu turnīrā, draudīgajiem sāncenšiem piekāpjoties ar sešu punktu deficītu.

Havjera Huaresa trenētā Mursijas komanda labprāt izmantoja iespējas zem groza – pirmajā puslaikā viesi izcīnīja par piecām atlēkušajām bumbām uzbrukumā vairāk, taču ne mazāku vērību veltīja arī aizsardzībai. Pirmajās 10 minūtēs punkti krājās ļoti lēni – 13:13. Nākamajā ceturtdaļā situācija kļuva vēl nejaukāka. Mājinieki kļuva nedrošāki uzbrukumā – negāja iekšā un centās vairāk mest no distances, taču lielākā daļa mēģinājumu bija neprecīzi. Desmitminūtes sākumā radusies iespēja veikt izrāvienu – pretinieku treneris saņēma tehnisko piezīmi – beidzās ar netrāpītu tālmetienu.

Minētajai epizodei sekoja Mursijas izrāviens 2:15. Ventspilnieki deviņu minūšu laikā guva tikai piecus punktus, īsi pirms pārtraukuma nokļūstot iedzinējos ar divciparu starpību – 18:30. Atmoda sākās ar Ārona Džonsona 2+1 gājienu, kuram puslaika pēdējā uzbrukumā sekoja Mareka Jurevičus tālmetiens – 24:30!

Pēc pārtraukuma izrāviens turpinājās – ventspilnieki pavisam guva 12 punktus pēc kārtas. Jānis Bērziņš un Mareks Jurevičus sekmīgi pabeidza uzbrukumus, turklāt pēdējais pārķēra bumbu un iesāka pretuzbrukumu, kurš beidzās ar Džonsona metienu no groza apakšas – 30:30!

Nākamajās minūtēs rezultāta šūpoles aizslīdēja pretējā virzienā. Damjana Rudeža un Breda Olesona tālmetieni vainagoja 2:10 izrāvienu – 32:40. Brīdi vēlāk Mursijas pārsvars otro reizi spēlē pieauga līdz divciparu skaitlim (34:44), taču ventspilnieki spēja veikt atbildes triecienu. Ronalds Zaķis sameta četrus punktus pēc kārtas, bet perimetrā līdz šim svarīgāko metienu realizēja Entonijs Bīns – 41:44. Pusminūtu vēlāk Jānis Bērziņš vēlreiz dzēsa starpību līdz viena metiena tiesai – 43:46.

Sākot no 20. minūtes, ventspilniekiem vairāk nevarēja pārmest nedrošību uzbrukumā. Bērziņš aizvadīja lielisku puslaiku, apakšā teicams bija Zaķis, kamēr mazie spēlētāji uzlaboja precizitāti no tālās distances. Bīna tālmetiens izlīdzināja rezultātu (50:50), bet vēlāk amerikāņu aizsargs duetā ar Zaķi divreiz izvirzīja mājiniekus vadībā – 52:50 un 54:53.

Klūfa tālmetieni atjaunoja priekšroku ciemiņiem, taču ventspilnieki neapstājās. Džonsona garāmgājiens un divi punkti metienā ar kreiso roku piecēla kājās skatītājus, kā arī ļāva izprovocēt piezīmi – 59:58! Viesi izlīdzināja rezultātu, pēc tam komandas apmainījās nesekmīgiem uzbrukumiem. Minūti un 37 sekundes pirms pamatlaika beigām “lidojošais holandietis” Šarlons Klūfs iemeta trešo tālmetienu ceturtdaļā – 59:62.

Ventspils uzbrukums pēc minūtes pārtraukuma beidzās bez precīza metiena, kamēr Klūfs pēdējās minūtes sākumā groza apakšā sameklēja Markosu Deliju – 59:64. Vēl viens pārtraukums deva rezultātu. Džonsons “uzcēla” bumbu un Usmans Drame pabeidza “alley-oop” situāciju ar bumbas triecienu lidojumā virs groza – 61:64. Aizsardzībā neizdevās atbloķēt pretiniekus, Mursija tika pie otrās iespējas un Rudežs iemeta vēl vienu tālmetienu. Ventspilnieki pēdējā uzbrukumā netrāpīja.