Otro zaudējumu četrās spēlēs Latvijas 1. līgas čempionātā telpu futbolā piedzīvojuši Ventspils Augstskolas spēlētāji, viesos piekāpjoties Rietumu konferences līderiem tukumniekiem.

Pēc pirmā puslaika ar 3:1 vadībā bija ventspilnieki, otrā puslaika 14. sekundē vienus vārtus atguva bijušais Latvijas izlases spēlētājs Kristaps Blanks, bet 24. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts. Tomēr līdz puslaika vidum viesiem atkal bija +2, taču nosargāt to neizdevās arī šoreiz. 35. minūtēs tablo vēstīja 5:5, bet divas minūtes vēlāk Tukums 2000/TSS tika pie soda sitiena, ko nerealizēja.

Vien 15 sekundes vēlāk Aleksejs Soleičuks guva ventspilnieku sestos vārtus, taču atlikušajā laikā tukumnieki paguva izcelties divreiz... Vispirms otros vārtus mačā guva Blanks, bet 39. minūtes ievadā mājinieki guva arī septītos vārtus – 6:7 –, un izraut kaut vai neizšķirtu VeA neizdevās. Pa diviem vārtiem guva Aleksandrs Novožilovs un Soleičuks, bet vēl pa reizei precīzi sita Sergejs Ciganovs un Aleksejs Keisels.

Nākamo maču VeA aizvadīs tikai pēc gadumijas, kad savā laukumā uzņems FK Nīca/OtankiMill.eu.