ASV studentu hokeja čempionātā kārtējos divus mačus aizvadījusi Leiksuperioras Universitātes komanda Lakers, šoreiz spēlējot neizšķirti un piedzīvojot zaudējumu.

Lakers savā laukumā uzņēma Alaska hokejistus, kas tāpat pārstāv WCHA konferenci. Pirmajā mačā ar Niku Kosofu vārtos mājinieki trešajā periodā prata gūt trīs vārtus un izraut neizšķirtu 3:3. Papildlaikā vārtu guvumu nebija, un katra komanda tika pie punkta. Otrajā mačā vārtos jau stājās Mitens, pēc diviem periodiem viņa komanda bija vadībā ar 3:1, taču pēdējā tika ielaisti trīs vārti (divi no tiem mazākumā) un piedzīvots zaudējums ar 3:4. Mareks mačā atvairīja 19 metienus.

Lakers rēķinā tagad ir piecas uzvaras, neizšķirts un divi zaudējumi, kas konferences tabulā ļauj ieņemt ceturto vietu. Savukārt Mareks četros mačos izcīnījis divas uzvaras, turklāt vienā no šīm spēlēm nosargājot vārtus neieņemtus. Ar 91,2% atvairīto metienu 14 konferences vārtsargu konkurencē ieņem septīto vietu.