FIBA Izaicinājuma  kausa Top16 turnīra pirmajā spēlē BK "Ventspils" basketbolisti savā laukumā ar 100:65 sagrāva Portugāles "Benfica".

Apskati foto no mača

Ventspilnieki maču sāka ļoti nesekmīgi, nespējot tikt galā ar sāncenšu uzbrukumiem. Pirmajā ceturtdaļā portugāli sameta 31 punktu un tika pie četru punktu pārsvara (vienu brīdi bija arī +11). Pēc īsās atpūtas BK "Ventspils" beidzot sakārtoja lietas pie sava groza un ne vien mača gaitu izlīdzināja, bet arī tika priekšā - 50:41 pēc pirmā puslaika.

Trešajā ceturtdaļā mūsējie viesiem neļāva gūt pat desmit punktus (23:8), jau iegūstot pārliecinošu pārsvaru 73:49. Pēdējā desmitminūtē mūsējo pārsvars uz brīdi sasniedza arī 37 punktus, bet galu galā komanda izcīnīja uzvaru 100:65.

Simto punktu ventspilniekiem guva Ingus Bankevics, kurš arī bija rezultatīvākais komandā - 26 punkti.