Eiropas čempionātā šorttrekā Nīderlandē Hērenvenā Haralds Silovs absolūtajā kopvērtējumā izcīnīja sudraba godalgu.

Apskaties fotogrāfijas no Eiropas čempionātā

Šajā čempionātā kopumā Silovs izcīnīja sudraba medaļu 1000 metru slidojumā, bronzu – 500 metros un divas ceturtās vietas 1500 un 3000 metru slidojumos.

Par absolūto Eiropas čempionu kļuva Francijas uzlēcošā šorttreka zvaigzne Tibē Fokonē, kurš uzvarēja visās četrās distancēs. Jāpiebilst, ka šāds rezultāts nav nekāds pārsteigums, jo Fokonē atrodas vadībā arī Pasaules kausa kopvērtējumā.

Jēkabam Saulītim labākais rezultāts bija 10. vieta 1500 metru distancē (sportista līdz šim augstākā vieta), bet kopvērtējumā viņam 22. vieta 45 sportistu konkurencē. Arī Evita Krievāne kopvērtējumā  palika 22. no 36 dalībniecēm.

Otrdienas laikrakstā Ventas Balss lasiet plašāku Kaspara Heistara reportāžu.