Divas dienas sporta kompleksa Pārventa futbola laukumā notika Ventspils Nafta termināls kausa izcīņa zēniem U7 vecuma grupā un meitenēm U12 un U14 vecuma grupās, kurā piedalījās 22 komandas no Lietuvas un Latvijas.

Pirmajā dienā notika U7 vecuma grupas turnīrs, kurā piedalījās FK Nīca, AFA Olaine, Klaipēda FM, Salaspils, FK Liepāja un FA Ventspils jaunie futbolisti. Par uzvarētāju kļuva Salaspils komanda, otrajā vietā olainieši, bet trešo izcīnīja ventspilnieki. FA Ventspils komandas sastāvā spēlēja Lauris Birnbaums, Kirils Širjajevs, Edvards Cērmanis, Valters Bitenieks, Raiens Vimba, Roberts Freinbergs, Gustavs Judeiks, Kristaps Veikmanis, Dāvis Kraučs un Ernests Stefaņuks.

Otrajā dienā notika meiteņu turnīri. U12 vecuma grupas turnīrā piedalījās AFA Olaine, SK Ugāle, FS Metta, Talsu NSS, Dinamo Rīga, FK Triumfas (Mažeiķi), MFK Žalgiris (Kauņa) un FA Ventspils. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, pēc kuru rezultātiem tika noteikti pāri, kas pēc tam sadalīja vietas turnīrā. Spēlē par trešo vietu Metta ar 2:1 uzvarēja Talsu komandu, bet finālspēlē Olaine ar 1:0 pieveica viešņas no Žalgiris. Ventspils komanda ierindojās sestajā vietā, komandā spēlēja Evelīna Zabarovska, Agate Šarapova, Jūlija Soboļeva, Viktorija Bergere, Veronika Kenžametova, Madara Ruņğe, Elīna Krūmiņa-Vaivade, Karolīne Antonova un Viktorija Rakčejeva.

U14 vecuma grupas turnīrā piedalījās Talsu NSS, Dinamo Rīga, MFK Žalgiris, FK Triumfas , SM Tauras (Kauņa), FK Liepāja, JFA Jelgava un FA Ventspils. Pirmās trīs vietas turnīrā ieguva lietuviešu komandas, bet FA Ventspils šoreiz palika astotā. Komandas sastāvs Alise Slavinska, Evelīna Gobzeme, Veronika Petrova, Anastasija Koncedalova, Kitija Pētersone, Ieva Rožkalne, Marija Puhtajeviča, Veronika Rakčejeva, Angelīna Varvašenko, Marija Baijere, Sofija Čulkina, Veronika Korole, Amanda Leimane un Jeļizaveta Semeško.