BK Ventspils basketbolisti piedzīvojuši otro zaudējumu LBL čempionātā, savā laukumā bez ierunām kapitulējot pašreizējiem čempioniem VEF ar 63:82.

Mājinieki maču aizvadīja bez Inga Jakoviča, kurš turpina dziedēt savainojumu un Bleika Hamiltona, kurš ne vien joprojām nav ticis galā ar traumu, bet atgriezies ASV un šajā sezonā Ventspilij vairs nepalīdzēs.

Ventspilnieki šajā mačā vadībā neizvirzījās ne mirkli – spēli viesi iesāka ar izrāvienu 14:4, bija arī vadībā 21:6, bet pēc mājinieku izgāztās ceturtdaļas izskaņas noslēdza to savā labā: 23:10. Otrajā ceturtdaļā uz brīdi šķita, ka Ventspils sāk pārņemt spēles grožus savās rokās, tomēr nekas tāds nenotika ne šajās, ne nākamajās ceturtdaļās. Vēl vairāk, mača beigas savu līdzjutēju priekšā tika aizvadītas bez jebkāda entuziasma, ļaujot viesiem droši nosargāt pārliecinošu uzvaru un revanšēties par zaudējumu 18. novembrī.

"Ja godīgi, nevaru šobrīd atrast vārdus. Šo spēli varu raksturot vienā vārdā – spoguļattēls. Šovakar bija spoguļattēls 18. novembra spēlei Rīgā, kur mēs spēlējam tā, kā šodien to izdarīja VEF. Pēc iespējas ātrāk mums visiem jāieiet optimālajā formā, jāsaliek galvas kopā, jākoncentrējas uz basketbolu un cīnīšanos par uzstādīto mērķu sasniegšanu," pēc mača izteicās komandas galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Turnīra tabulā Ventspils gan joprojām saglabā pirmo vietu, bet, turpinot spēlēt tikpat bezzobaini kā lielākajā daļā šīs sezonas svarīgajās spēlēs, šīs pozīcijas pamešana ir tikai laika jautājums. Pēdējā regulārās sezonas spēle šīm komandām paredzēta 14. aprīlī.

Komentāri (14)

• 0
    karlito 22.03.2018, 10:33:26

Ar šādu spēli var palikt vispār bez medaļām šogad,galīgi švaki izskatās pašlaik mūsu basketbola komanda..Kas tam par iemeslu,un vai vispār tāds ir,..??

• -2
    keda 22.03.2018, 10:37:29

Tizlākais, ka pamatīgs pofigs arī izskatās..Kā vef soliņš dzīvoja visam līdz, kamēr bkv gandrīz uz katru maiņu devās ar nokārtu galvu, uz minūti knapi vilkās.. Otrais puslaiks vienkārši nostaigāts, lai gan spēlē mājās. Kaut vai pievilkt taču jāmēģina, vēl vismaz viena spēle ar viņiem priekšā, kaut kāds respekts tak jāiedzen!

• -2
    asd. 22.03.2018, 15:11:48

Jau reizi minēju-vefiņš būs ČEMPIONS!!!

• 0
    еs 22.03.2018, 16:12:54

Vairogs 2017.gada maijā intervijā LTV teica, ka BKV komandas soliņam vienā no pirmajām divām fināla spēlēm bija 0 emociju.
    Tagad, kad viņš pats ir treneru korpusā, arī soliņam 0 emociju.

• 0
    keda 22.03.2018, 18:03:12

Vot jā! Paskatījos momentu - kā ņemas vef uz soliņa un kas notiek Ventspils pusē. Kaut kāda nolemtība

• 0
    karlito 22.03.2018, 11:43:46

Jā,pilnīgi nekāda entuziasma,komandas vienotība un pašcieņa ar mīnuss zīmi..

• 0
    Spīdola 22.03.2018, 20:59:18

Ne velti saka, viss ir galvā. Ja nolemtība redzama pat zālē, tad nav ko gaidīt uzvaru. Kaut kā pārāk ieilgusi neveksmju sērija. Laikam mums vienkārši ir jābūt bk komandai.

• -2
    asd. 22.03.2018, 12:35:12

"Tīrīšanu" vajadzētu sākt,pilnībā nomainot kluba valdi!!!

• 0
    ozols 22.03.2018, 14:07:27

Bija, arī līdzjutējiem izbrīns, kad VEF bija kopīga kā komanda ,bet mūsējie ,kā ar slapjām biksēm spēlētu. Vēl ticu un ceru ,kad būs ok.

• 0
    еs 22.03.2018, 16:22:38

Tas viss izskatās diezgan bezcerīgi. Pēdējā laikā no vērā ņemamiem pretiniekiem BKV spēja pieveikt tikai Jūrmalu.

Tad jau labāk ieguldīt šo naudu sieviešu basketbolā. Atdeve būs lielāka...