Ventas 2002 hokejisti otrajā Latvijas 1. līgas finālsērijas spēlē viesos ar 8:0 sagrāva HS Rīga 2001 komandu un jau šodien var nodrošināt otro čempionu titulu pēc kārtas.

Fināls tagad pārceļas uz Ventspili, kur paredzēti nākamie divi mači

Ventspilnieki cīņu par zeltu sāka ar uzvaru viesos 3:1 (Jānis Švanenbergs 2, Artūrs Homjakovs), bet otrajā mačā rīdzinieku laukumā pēc pirmajiem diviem periodiem tablo vēstīja jau 4:0 Ventas 2002 labā. Visi četri vārtu guvumi Oskara Griguļa kontā!Trešā perioda vidū nepilnas minūtes laikā izcēlās Edgars Cgojevs un Elvis Kaimiņš, panākot jau 6:0, kas arī šajā mačā vēl nebija viss.

56. minūtes ievadā Cgojevs izcēlās otro reizi, bet nepilnas divas minūtes pirms mača beigām ventspilnieki izmantoja jauno rīdzinieku nedisciplinētību un rupjību (viņi izcēlās gan ar nūjas mešanu, gan duršanu ar to, gan mutes palaišanu), panākot jau 8:0. Pēdējo vārdu šajā mačā teica Grigulis, līdz ar to gūstot jau piektos vārtus! Viņa rēķinā arī divas rezultatīvās piespēles, bet Cgojevs savāca sešus rezultativitātes punktus – divi vārti, četras piespēles. Sauso maču Ventas 2002 vārtos aizvadīja Deniss Baranovs.

Sērijas trešā spēle jau šodien notiks Ventspilī (plkst. 19.30), bet fināls risinās līdz vienas komandas trim uzvarām. Ja šodien punkts finālam vēl netiks pielikts, rīt komandas tiksies atkal.

Komentāri (2)

• 0
    Violeta Pauliņa 15.03.2018, 12:56:45

Visus, mūsu dārgos hokeja fanus, gaidam šovakar Ventspils ledus halle plkst:19.30 atbalstīt 1.līgas puišus.
    Sarauj Venta Sarauj !!!

• 0
    Cibiņš 15.03.2018, 23:11:42

Apsveicu Ventas hokejistus ar līgas čempionu titula izcīnīšanu jau otro gadu pēc kārtas! 3:1!!!