Maija pēdējā nedēļā Olimpiskā centra „Ventspils” sporta bāzes par treniņnometņu vietu izvēlējušies Norvēģijas izlases svarcēlāji.

Trenera Gunnara Reiakvama vadībā Pasaules čempionātam, kas septembrī norisināsies Turcijā, un Eiropas čempionātam gatavojas 8 svarcēlāji, viņu vidū arī viena daiļā dzimuma pārstāve.

Iepriekš Norvēģijas svarcēlāju izlase Ventspils sporta bāzēs trenējās š.g. februārī. Jau toreiz izlases treneris un sportisti bija ļoti apmierināti ar Olimpiskā centra „Ventspils” piedāvātajiem pakalpojumiem, lai pilnvērtīgi sagatavotos gaidāmajām sacensībām. Ventspilī vienviet sportistiem pieejami gan peldbaseina un fizioterapijas pakalpojumi, gan viesnīcas, svarcelšanas zāles un vieglatlētikas manēžas pakalpojumi.

Kopā ar Norvēģijas izlasi treniņus aizvada arī Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstītie svarcēlāji un viņu treneris Eduards Andruškēvičs. Bet jau šīs nedēļas beigās uz Pasaules līgas sacensībām Malbrokā, Polijā kopā ar treneri dosies Mihails Semjonovs, Vitālijs Kovtuns, Iļja Meņšikovs un Artūrs Plēsnieks.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: