Skolēnu jaunrades namā notika Ventspils pirmais atklātais čempionāts galda hokejā junioriem.

Sacensībās piedalījās 17 spēlētāji no Rīgas, Jēkabpils, Skrundas, Jūrkalnes, Popes un Ventspils. Iespējams, dalībnieku skaits būtu bijis lielāks, ja čempionāts nebūtu norisinājies sestdienā, kas bija darba diena. Tomēr tas nebija traucēklis ierasties ļoti spēcīgam dalībnieku sastāvam, un ne tikai no Ventspils novada.

Tāpat ar savu ierašanos mūs pagodināja arī Latvijas izlases spēlētāja un divkārtējā Latvijas čempione starp dāmām jēkabpiliete Baiba Ozoliņa. Sacensību sākumā un pārtraukumos dalībniekus priecēja Skolēnu jaunrades nama popgrupas jaunie dziedātāji un moderno deju studijas Skorpions dejotājas.

Čempionāts sākās ar grupas turnīra izspēli. Visi spēlētāji izspēlēja apļa turnīru, pēc kura labākie astoņi galda hokejisti turpināja cīņu par čempiona titulu. Pārējie izspēlēja līgas turnīru un sadalīja atlikušās vietas. Par pirmā Ventspils atklātā čempionāta galda hokejā junioriem uzvarētāju kļuva Skolēnu jaunrades nama komandas leģionārs Valts Grīnbergs (Rīga). Otro un trešo vietu ieņēma Skrundas pārstāvji – Mariss Emerbergs un Gints Lasmanis. Uzreiz aiz labāko trijnieka palika Ventspils labākais juniors Viesturs Lapiņš. Čempionāta organizatori vēlējās izcelt arī Edžus Kaņepa sniegumu, kas iekļuva labāko astotniekā (7. vieta).

Par līgas turnīra uzvarētāju kļuva VSJN pārstāvis Artjoms Volinčuks, kuram kopvērtējumā devītā vieta. Līdz ar šīm sacensībām galda hokeja sezonai ir pielikts punkts. Vienīgi vēl VSJN komandas vadītājs un treneris Aleksandrs Žernovojs piedalīsies Eiropas čempionātā galda hokejā, kas no 11. līdz 13. jūnijam norisināsies Zviedrijā.

VSJN galda hokeja komanda vēlas pateikt lielu paldies Daigai Silarājai un Skolēnu jaunrades namam par atbalstu, kā arī visiem līdzjutējiem, kas sekoja līdzi spraigajām cīņām.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: