Ventspils Atklātajā hokeja līgā rekordlielu uzvaru izcīnījuši HK Marbella spēlētāji, kas ar 16:0 sagrāva Patriotus.

Jau pirmajā periodā Marbella guva septiņus vārtus, pēc diviem tablo vēstīja 10:0, bet pēdējā trešdaļā patrioti tika pārspēti vēl sešas reizes. Trīs vārti un piecas rezultatīvas piespēles Tomaša Sauša rēķinā, kurš ar septiņiem precīziem metieniem ir arī turnīra labākais vārtu guvējs. Hettriks šajā spēlē arī Edgaram Kukainim, pa diviem vārtiem Jānim Rutkim (2 piespēles), Romānam Garderam (1) un Edgaram Valteram (1), bet pa reizei izcēlās Kārlis Vočtavs (3), Everts Stebulis un Edgars Kurpics (1). Jāpiebilst, ka rezultatīva piespēle arī vārtsarga Naura Grinvalda rēķinā.

Komandai Marbella šī bija trešā uzvara četros mačos, bet bez zaudējumiem pagaidām cīnās tikai Ventspils novada vienība, kam pirmajā aplī vēl atlicis mačs ar Kureksu (2 uzvaras).