VK Ventspils volejbolisti Nacionālās līgas 1. divīzijas turnīrā izcīnījuši kārtējo uzvaru, šoreiz ar 3:1 (25:19; 13:25; 25:20; 25:20) uzvarot Vecumnieku komandu.

Pirmajā setā viesi droši soļoja pretim uzvarai, pretiniekiem atļaujot gūt 19 punktus, bet otrajā ventspilniekiem pagalam neveicās ar pretinieku apturēšanu, turklāt pašiem izdevās savākt vien 13 punktus. Trešajā un ceturtajā setā līgas līdervienība pierādīja savu spēku un pretiniekiem ļāva gūt pa 20 punktiem, kas visā mačā ļāva uzvarēt 3:1.

Kā jau ierasts, uzvarētājiem rezultatīvākais vīrs bija Kristaps Šepte (19 punkti), bet 11 un 10 punktus attiecīgi pievienoja Reinis Grīnbergs un Andrejs Černuho.

Šo trešdien, 15. novembrī plkst. 20.15 VK Ventspils aizvadīs atbildes spēli Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, izbraukumā tiekoties ar RTU/Robežsardzes komandu. Nākamā spēle Nacionālās līgas 1. divīzijā mūsu volejbolistiem paredzēta vien 2. decembrī, kad izbraukumā būs jāspēkojas ar VK Aizkraukle.