Sporta namā Centrs notika Ventspils kausa izcīņa kikboksā, kurā komandu vērtējumā uzvarēja viens no sacensību organizētājiem, sporta klubs Favorīts.

Sacensības sporta klubs Favorīts organizēja sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību un Olimpisko centru Ventspils, un tajā piedalījās 109 dalībnieki no 11 Latvijas un Lietuvas klubiem. Ventspili pārstāvēja 45 Favorīta sportisti, kā arī viens Ventspils Kikboksa leģiona pārstāvis.

Kopīgiem spēkiem ventspilnieki izcīnīja 35 medaļas, no kurām 16 bija zelta. Vienīgais leģionārs Eduards Kuzmins (treneris Sergejs Deņisovs) kļuva par uzvarētāju savā grupā, bet pārējo zeltu sarūpēja favorīti (treneris Igors Likovs) Ņikita Ivanovs, Leons Likovs, Dans Kristians Likovs, Mihails Proscenko, Anna Mironova, Reičela Laumane, Veronika Veraksa, Agata Krjukova, Daniels Likovs un Andrejs Likovs. Savukārt Timofejs Rupato, Vladislavs Garaņins, Mareks Šteins, Valērija Šlihtova un Daniels Likovs bija ātrāko sitienu īpašnieki.

Komandu vērtējumā pirmo vietu ieguva Favorīts, otrajā vietā ierindojās Skits no Līvāni, bet trešajā – Rīgas klubs KBS.