Konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2017” šogad būs bagāts ar dažādiem interesantiem pārbaudījumiem, kuros skolēni varēs mēroties zināšanām un izpausties radoši.

Lai par ieguldīto laiku un darbu bērniem būtu gandarījums, konkursa organizatori parūpējušies, lai trīs dienas, kuras finālisti pavadīs Ventspilī, būtu piedzīvojumu un pozitīvu emociju piepildītas. Viens no pārsteigumiem, kas sagaida finālistus, ir grupas Carnival Youth koncerts.

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2017” fināls norisināsies trīs dienas no 15. līdz 17. novembrim. Konkursa pirmajā dienā skolēni pēc tāla ceļa tiks aicināti kopīgi atpūsties, izbaudot spēles un dažādas aktivitātes. Vakara gaitā plānota orientēšanās spēle pilsētā, viktorīnas un saviesīgas sarunas. Vecāko klašu skolēniem būs iespēja tikties ar informācijas tehnoloģiju uzņēmuma SIA “TestDevLab” pārstāvi un tehnoloģiju ekspertu Kristapu Skuteli un uzzināt jaunumus par tehnoloģiju sasniegumiem, kā arī IT nozares attīstības prognozēm.

Konkursa otrajā dienā pēc kārtīgi padarīta darba un uzdevumu risināšanas skolēniem būs iespēja piedalīties organizatoru sarūpētās aktivitātēs un klausīties mākslinieku priekšnesumus.

Konkursa noslēdzošajā, trešajā dienā dalībnieki dosies vizītēs uz dažādiem Ventspils uzņēmumiem, planetāriju, Ventspils Augstskolu u.c. vietām. Dienas noslēgumā notiks konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2017” apbalvošanas ceremonija.

Līdz 13. oktobrim vēl iespējams reģistrēties konkursam “Ventspils IT izaicinājums 2017”.

Plašāka informācija, pieteikuma anketa un konkursa nolikums ir atrodams konkursa mājas lapā www.itchallenge.eu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: