Tranzit futbolists Romāns Mickevičs ar diviem vārtiem palīdzējis Latvijas U18 izlasei V. Granatkina piemiņas turnīrā Krievijā pārspēt Itālija U17 vienību.

Spēles rezultātu 14. minūtē atklāja Valērijs Šabala, bet Romāns Mickēvičs otrajā puslaikā guva vēl divus vārtus, palīdzot mūsējiem svinēt uzvaru 3:0. Lai arī Itālijas futbolisti bija gadu jaunāki, panākumu tomēr var uzskatīt par vēsturisku, jo šī uzvara bija pirmā pret Itāliju kāda no starptautiskajiem turnīriem.

Nākamajos A apakšgrupas mačos trešdien Latvijas U-18 izlase tiksies ar Krieviju, savukārt piektdien Viktora Vicehovska vadīto izlasi gaida tikšanās ar Somiju.

Ventspils futbola klubu Tranzit šajā turnīrā pārstāv arī vārtsargs Andris Zabusovs, aizsargi Aigars Catlakšs, Vitālijs Barinovs un pussargi Vladimirs Mukins, Edgars Vērdiņš.