Ar uzvaru R. Sargūnas Cup Paņevēžā noslēdza BK Ventspils basketbolisti, spraigā mača izskaņā ar 81:80 pieveicot Kedaiņu Nevežis un izcīnot trešo vietu.

Ventspilnieki turnīra pusfinālā ar 71:78 piekāpās Alītas Dzūkija komandai, kas nozīmēja, ka otrajā dienā būs jāspēlē par trešo vietu un šajā mačā pretī nāca Nevežis.

Šajā mačā jau no pirmajām minūtēm ventspilnieki nonāca zaudētājos – pēc desmit minūtēm 11:25, pēc pirmā puslaika 34:50, trešajā ceturtdaļā vienu brīdi arī -20, bet līdz pēdējam pārtraukuma izdevās pietuvoties 53:65. Ventspils turpināja pakaļdzīšanos un septiņas sekundes līdz mača beigām arī izvirzījās vadībā ar 81:80. Ņevežis basketbolistiem vēl bija laiks, lai izglābtos, taču ventspilnieki to nepieļāva, nosargājot vadību un trešo vietu turnīrā.

Produktīva spēle Bleikam Hamiltonam, kurš guva 21 punktu, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles. 16 punkti Juliusam Jucikam (arī 7 atlēkušās bumbas), savukārt Emanuēls Ubilla, kuram tā bija tikai otrā spēlē sagatavošanās posmā, sameta 15 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

Ventspils - Nevežis 81:80 (11:25; 23:25; 19:15; 28:15)
Ventspils
: Hamiltons 21 (9ab), Juciks 16 (7ab), Ubilla 15p (5ab, 6rp), Gulbis 8, Bruševics 7, Zaķis 5, Ķilps 4, Bērziņš 3, Grīnbergs 2, Jakovičs, Vikentjevs

BK Ventspils turpina gatavoties sezonai, kas sāksies 30. septembrī ar Latvijas Basketbola līgas izbraukuma maču Valkā. 1. oktobrī vēl viena spēle izbraukumā pret Valmiera/Ordo, bet pirmo spēli savā laukumā Ventspils komanda aizvadīs 4. oktobrī, tiekoties ar Latvijas Universitāti.

Jautājums kluba vadībai.
    Vai sastāvs šai sezonai jau nokomplektēts?

• 0
    ozols 19.09.2017, 08:35:56

Man ! Patika pagājušā sezona čempionu līgā,šajā sezonā ,ja ir pie kājas vadībai,ļaujiet spēlēt vietējo puikām,tas ir tikai mans redzējums. Paldies ! :)