Ventspils šahisti ar pēdējiem šaha turnīriem Ventspilī un Kuldīgā noslēguši šī gada sezonu.

Tradicionālajā A.Molotānova piemiņas kausa izcīņā uzvaras laurus plūca Juris Neimanis, 16 partijās izcīnot 13 punktus. Par pusi punkta mazāk un otrā vieta Jānim Isakovam, bet trešais ar 11,5 punktiem palika Kārlis Sproģis. Savukārt Kuldīgā notika A.Grondberga ujn J.Vilerta piemiņas turnīrs.

28 dalībnieku konkurencē startēja arī trīs ventspilnieki. Ar septiņiem punktiem astoņās partijās pirmo vietu izcīnīja rīdzinieks Uldis Melderis Tik pat punktus ieguva arī mūsu Dana Reizniece, kurai bija sliktāki papildrādītāji, tāpēc viņa palika otrajā vietā kopīgajā konkurencē, bet bija labākā starp sievietēm. Jānis Isakovs tikai par pusi punkta atpalika no sacensību uzvarētāja un ierindojās godpilnajā trešajā vietā. Labāko rezultātu senioru grupā uzrādīja Juris Neimanis, kuram kopējā vērtējumā astotā vieta.