Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, kas no 23. līdz 29. jūlijam notika Ungārijas pilsētā Ģērā, piedalījās divi sporta skolas Spars audzēkņi.

Marija Svistuna (trenere Mārīte Alaine) šķēpmešanas sacensību finālā ar rezultātu 52,42 metri izcīnīja ceturto vietu, kā arī sasniedza jaunu personisko rekordu. No goda pjedestāla Mariju šķīra 35 centimetri, bet par čempioni ar 58,11 metriem kļuva somiete Jūlija Vatanena.

Džudo sacensībās svara kategorijā virs 90 kilogramiem šī gada bronzas medaļas laureāts Eiropas kadetu čempionātā un Ventspils pašvaldības atbalstītais sportists Vladlens Jarockis (treneris Vladimirs Vlasjuks) zaudēja apakšgrupas finālā, bet pēc tam piekāpās arī gandarījuma turnīra pirmajā cīņā. Jarockis sacensību noslēgumā ieņēma dalītu devīto vietu.

Kopumā Latvijas komandā bija 53 jaunie sportisti, kuri startēja 7 sporta veidos.