Otro maču Latvijas 1. līgas čempionātā aizvadījuši Venta 2002 hokejisti, savā laukumā ar 6:2 pieveicot HS Rīga 2000 un izcīnot otro uzvaru turnīrā.

Pirmā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā ventspilniekiem sabira kā pārpilnības raga. Vispirms Oskars Grigulis realizēja skaitlisko vairākumu, pusminūti vēlāk Kristaps Bergmanis iemeta arī vienādos sastāvus, bet vēl pēc pēc pusotras minūtes trāpīja arī Jānis Golubovičs, un divu minūšu laikā rezultāts bija kļuvis 3:0! Trešdaļas vidū ventspilnieki divas reizes pēc kārtas spēlēja mazākumā, abas izturēja, turklāt un drīz vien panāca arī 4:0 – vēlreiz precīzs bija Bergmanis.

Priekšā gan bija 28 spēles minūtes, un ja jau ventspilnieki īsākā laikā varēja samest šādu daudzumu ripu, tad skaidrs, ka Rīgai 2000 vēl bija laiks, lai atspēlētos. Ventspilnieki gan atslābināties netaisījās un, kad Golubovičs nokārtoju savu hettriku un tablo mača 51. minūtē vēstīja jau 6:0, bija skaidrs, ka otrā uzvar nekur nepazudīs. Tiesa viesi īsā laikā divas ripas atguva un tūlīt pat arī tika pie vairākuma, taču rezultāts šajā mačā vairs nemainījās – 6:2 Venta 2002 labā. Golubovčam šajā mačā bez trim vārtiem arī viena piespēle, četros vārtu guvos (!) asistēja Mārtiņš Feifers, bet Grigulim bez vārtu guvuma arī trīs piespēles.

Apskati foto!

Latvijas 1. līga hokejā

Venta 2002 – HS Rīga 2000 6:2 (0:0, 4:0, 2:2)

Vārti: 22:06 Grigulis (Golubovičs, Feifers) vair. 1:0, 22:54 Bergmanis 2:0, 24:28 Golubovičs (Grigulis, Feifers) 3:0, 32:19 Bergamnis (Švanenbergs, Bērziņš) 4:0, 46:22 Golubovičs (Feifers, Grigulis) 5:0, 50:26 Golubovičs (Grigulis, Feifers) 6:0, 55:13 Jengašovs (Bergs, Grīnbergs) 6:1, 55:44 Siņegubovs (Galsons, Freidenfelds) 6:2