Pirmo maču jaunajā gadā jau aizvadījis Ventspils basketbolists Dāvis Lejasmeiers, Zviedrijas čempionāta spēlē viesos palīdzot Sodertalje Kings ar 67:51 pārspēt Malbas komandu.

Kings pirmajā puslaikā ieguva astoņu punktu pārsvaru (39:31), bet trešajā ceturtdaļā ļāva sāncenšiem gūt vien četrus punktus un izvirzījās vadībā ar 54:35, tāpēc pēdējās desmit minūtes bija tikai formalitāte. Lejasmeiers laukumā pavadīja vairāk nekā 32 minūtes, guva deviņus punktus (5/3 2p, 2/1 3p), atdeva trīs rezultatīvas piespēles un tikpat daudz reižu pārķēra sāncenšu piespēles. Neskatoties uz gada nogalē piedzīvotajiem diviem zaudējumiem, Kings saglabā pirmo vietu turnīra tabulā, par divām uzvarām apsteidzot Norkoping Dolphins. Nākamais mačs Zviedrijas čempionātā Lejasmeieram un kompānijai paredzēts 8. janvārī, bet jau rīt tā savā laukumā aizvadīs FIBA Eiropas kausa maču, uzņemot citus pirmā apļa neveiksminiekus – poļu Rosa Radom spēlētājus.